Toto je blog sloužící k prezentaci mých názorů. Budu ráda, když svůj názor napíšete do komentářů. Nicméně byla bych velmi ráda, pokud by se to obešlo bez hádek, nadávek a útočení. Jsem ochotná vést rozumnou diskuzi, pokud ne Vy, nemám důvod odpovědět.
.

Pozpátku

26. ledna 2017 v 18:08 | Circle |  Politika
Abych pravdu řekla, o politice toho hodně nakecám, ale ve skutečnosti vím úplný hovno. Trochu sleduji zprávy a to, co se právě děje, ale vzhledem k tomu, že se vždycky naštvu, nebo rozbrečím, když se na to všechno dívám, tak jsem raději zdrženlivější.

Před pár dny nastoupil do funkce prezidenta Spojených Států Donald Trump. Já bych si moc ráda řekla "Lidi si ho zvolili, tak co už s tím naděláme.", jenže ho zvolili na základě polopravd a lží. Nedivila bych se, kdyby si nějaké hlasy zaplatil. Prostě a jednoduše ho nemám ráda. Na něm zkrátka vidíme, jak peníze kazí charakter (pokud vůbec někdy nějaký měl).

Nechci říct, že pokud by vyhrála Clintonová, bylo by všechno hezké a růžové. Jenomže základní lidská etika by zůstala zachována. A teď ten pablb ničí prakticky všechno dobré, co jeho předchůdci dokázali. Omezuje základní lidské svobody a já se upřímně bojím, že to neskončí jen u USA.

Možná je dobře, že se USA nyní kamarádíčkuje s Ruskem a Čínou, zase na druhou stranu - co je lepší? Totalita, nebo válka? Jsem totiž přesvědčená, že válka jednou skončí...totalita? Víme moc dobře, jak složitý proces byl pád Sovětského svazu a kolik obětí na životech tato vláda měla. Nehledě na to, že taková Severní Korea v tomhle stavu žije i dodnes.

Opravdu se bojím. Prezident, který znovu zakázal potraty, který schválil stavbu ropovodů v chráněných oblastech a jehož manželka vypadá jako permanentní oběť domácího násilí se skvělou značkou makeupu, takového je třeba se bát.

Asi už to tak má být...jdeme pozpátku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana | E-mail | Web | 28. ledna 2017 v 10:13 | Reagovat

Ničeho se neboj :) válka tribi charaktery lidi :)

2 Circle | 29. ledna 2017 v 10:05 | Reagovat

[1]: to rozhodně :) spíš se bojím toho druhého - totality...totalita netříbí charaktery, ta je doslova ničí :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama